Elite World Business Hotel Açılıyor

0
371

Elite World Business Hotel

60 milyon dolarlık yatırımla Elite World Business Hotel’i 23 Ocak’ta Florya’da hizmete sunacak olan Elit Turizm, 5 yıl içerisinde otel sayısını 8’e çıkaracak. Elite World Business Hotel, zincirin dördüncü yatırımı olarak toplam 2000 kişi kapasiteli 11 toplantı salonu, 181 odası ve İtalyan Restaurant’ı ile hizmet verecek.

Elite World Business Hotel Florya’da Hizmete Giriyor 

Havaalanına, fuar merkezlerine, Tarihi Yarımada’ya ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile Türkiye’deki iş hayatının yeni stratejik merkezi, Elite World Business Hotel olacak.Dünyanın önemli uluslararası otel zincirlerinden ‘’Luxe Worldwide Hotels’’in üyesi ve THY Miles&Smiles program ortakları arasında yer alan Elite World Business Hotel, bu özellikleriyle tüm dünyayı İstanbul’a bağlayan nokta olarak yeni bir dönem açacak.

Kalite ve konforu ile şehir merkezinde konumlanan Elite World Business Hotel, 1 kral dairesi ve 4 süit olmak üzere toplam 181 oda ile hizmet verecek. En modern teknik donanım ve teknoloji ile donatılmış toplam 2000 kişi kapasiteli, 9 toplantı salonu, 650 m² ve 725 m² büyüklüğünde 2 balo salonu ile dünya çapında iş dünyası içinde Florya’nın bir iş merkezi olarak konumlanmasını sağlıyor. Bu özellikleri ile Elite World Business Hotel, toplantı odaları ve faaliyet alanı açısından da, iş ve turizm amaçlı konaklama ve toplantılara kaliteli ve benzersiz hizmet anlayışıyla farklı bir alternatif sunacak.

Elite World Business Hotel

İş Dünyasının Yeni Adresi 

Elite World Business Hotel, klasik Türk mutfağının yanı sıra, dünya mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu “Elite Restaurant”, günlük taze pasta çeşitleri ve kahve keyfinin mekânı “Coffee Company”, müziğin ve eğlencenin adresi “One Bar”, İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu “L’oliva Restaurant” ile  misafirlerini farklı lezzetlerle buluşturacak.

Elite World Business Hotel, Asya’nın usta şifalı elleri Bali’li masözleri, macera duşları, Türk hamamı, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna keyfi ve buhar banyosu olanaklarının sunulduğu Fit Life SPA & Health Center’da misafirlerine şehir içinde stres atmanın ve rahatlamanın alternatiflerini sunacak.

Hedef 5 Yıl İçerisinde 8 Otele Ulaşmak

İstanbul Taksim’de 102 oda kapasitesi ile 4 yıldızlı ‘’superior’’ Elite World Prestige, 245 odalı, 5 yıldızlı Elite World İstanbul, 230 odalı 5 yıldızlı Elite World Van Hotel’i misafirlerine sunan Elite World Hotels, zincirinin yeni halkalarıyla büyümeye devam edecek. 60 milyon dolarlık yatırımla Elite World Business Hotel’i 23 Ocak 2014 tarihinde hizmete sunacak olan Elit Turizm Yatırım A.Ş. 5 yıl içerisinde otel sayısını 8’e çıkaracak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments