Conrad İstanbul ve Hilton İstanbul’a Yeni Müdür Atamaları

0
289

 

Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden Daniele Fabbri Conrad Istanbul’un, Andre Borg ise Hilton İstanbul’un Otel Müdürü olarak atandı.

Conrad İstanbul ve Hilton İstanbul’a Yeni Müdürler

Hilton Worldwide Otelleri’nin Türkiye’deki en önemli temsilcileri arasında yer alan Conrad İstanbul ve Hilton İstanbul, yeni Otel Müdürü atamalarını açıkladı. Son olarak Hilton Florence Metropole’de Otel Müdürü olarak görev yapan Daniele Fabbri, sektördeki 19 yıllık tecrübesini Conrad İstanbul’a aktaracak. Andre Borg ise 19 yıllık tecrübesiyle Athenee Palace Hilton Bucharest otelindeki Operasyon Direktörlüğü görevinin ardından Hilton İstanbul’un Otel Müdürü olarak görev yapacak.

Hilton Worldwide Türkiye Üst Sınıf Oteller Ülke Müdürü Armin Zerunyan, atamalara ilişkin yaptığı açıklamada‘’Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul’a yeni atanan müdürlerimizin, bu iki önemli otelimizin yönetimini üstlenmelerinden ve aramıza katılmış olmalarından çok memnunum.  Andre Borg ve Daniele Fabbri’nin, uluslararası pazarlarda ve şirketimizdeki kariyerleri süresince edindikleri geniş tecrübe ve profesyonel birikim sayesinde şehrimizin turizm ve konaklama sektörüne önemli hizmetlerde bulunacaklarına inanıyor, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bugüne dek Floransa, Venedik, Londra ve Roma gibi Avrupa’nın farklı şehirlerinde üst düzey görevler üstlenen Daniele Fabbri, kalite odaklı hizmet anlayışını Conrad İstanbul’da sürdürecek. Fabbri, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada, “Kültürlerin, kıtaların buluştuğu İstanbul’da; Conrad İstanbul gibi lüks ve kalite eşiğini belirleyen bir otelin başına geçmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Ekip arkadaşlarımızla birlikte sunduğumuz hizmeti daha da geliştirmek için çaba sarf edeceğiz. 2014 yılı Conrad İstanbul için özel bir öneme sahip. Otelimizin tamamen yenileneceği heyecanlı bir sene bizleri bekliyor” dedi.

Hilton İstanbul’un Otel Müdürlüğü’ne atanan Andre Borg ise, “Hem Hilton Worldwide hem de Türkiye için ayrı bir öneme sahip olan Hilton İstanbul, tarihi değeri ve yerel kültüre sunduğu katkı ile çok özel bir otel. Sürekli olarak artan çekiciliği ile şehrin turizm simgelerinden biri haline gelen Hilton İstanbul’da görev yapacak olmamdan dolayı çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Kariyeri boyunca Birleşik Arap Emirlikleri, Romanya ve Malta’nın da aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerde, önde gelen otel zincirlerinde görev yapan Borg, sözlerini “Hilton İstanbul’da üstlendiğim görev sayesinde İstanbul’un ve Türkiye’nin turizmine daha fazla katkı sunma imkânını bulacağım için heyecan duyuyorum” diyerek noktaladı.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments