CNR Hostech By Tusid Otel ve Restoran Ekipmanları Fuarı

0
528

Otel, restoran, mutfak ekipmanları alanında düzenlecek fuarda 50 bin ziyaretçi hedefleniyor.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan CNR Hostech by Tusid 12-16 Mart 2014 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul‘da düzenlenecek. Fuar, 500’ün üzerinde markanın katılımı ile 50 bin ziyaretçi hedefiyle gerçekleştirilecek. Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan CNR Hostech by Tusid 12-16 Mart 2014 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da düzenlenecek. Sine Fuarcılık A.Ş tarafından Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD)  desteğinde düzenlenenecek fuara, 500’ün üzerinde marka katılacak. 50 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuarın katılımcı firmalarından bazıları şöyle:

Inoksan,Winterhalter, Atalay, Elektrolux, Empero, Industrio, Kayalar Plastik,  istanbul Makpa, Rational Firinlar, Erenil, Fagor, Jumbo, Tripa, Tolon, Tolkar, Miele, Kromluks, Alveo, Mundo Mutfak, Kapp, Özen Tasarim, Homatex, seleks porselen. Fuarda, otel ve ağırlama tesis profesyonelleri, proje ve taahhüt firma yöneticileri, mimarlar, planlamacılar, restoran işletmecileri alanında üretici alıcı ve katılımcı firmalar teknoloji ve hizmetler konusunda yeni anlaşmalar yapacaklar. 

60 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarı, Hindistan, İsrail, İran, Ürdün, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya, İtalya, Almanya ve Yunanistan’dan çok sayıda alıcı   ziyaret edecek.  500’ü aşkın firmanın stand açacağı fuarın katılımcı ülkeleri arasında Hollanda, Tunus, Almanya, İtalya ve Fransa yer alıyor.

Yeni ve farklı etkinlikler
Fuar, sektöre yenilik ve farklılık kazandıracak çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Yeni teknolojilerin yanı sıra en prestijli otellerin aşçıları fuardaki yarışmalarda boy gösterecek. Gastronomi dünyasını buluşturan ilgi çekici etkinliklerle fuar renk kazanacak.

Cafemarkt Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Cafemarkt Endüstriyel Mutfak Ürünleri
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments