Hampton By Hilton Samsun Hizmete Girdi

0
1097

Hampton by Hilton, Ordu ve Bursa’nın ardından Karadeniz’in liman kenti Samsun’da 144 odalı üçüncü otelini açtı.Hilton Worldwide’ın 1900 Hampton Inn, Hampton Inn & Suites ve Hampton by Hilton otellerini kapsayan orta fiyat segmentindeki küresel markası Hampton by Hilton, bugün en yeni oteli olan 144 odalı Hampton by Hilton Samsun’un resmi açılışını duyurdu.

Hampton By Hilton Samsun Hizmete Girdi

Hampton by Hilton Samsun, iş veya eğlence amacıyla seyahat edenler için modern konaklama imkanları sunuyor. Hampton by Hilton, şehir merkezine 10 km uzaklıktaki konumuyla hem yerel turistik çekim merkezlerini ziyaret etmek isteyenlere, hem de otelin ferah çalışma alanlarından faydalanmak isteyenlere hitap ediyor. Otelde 65 delegeye kadar hizmet verebilen iki toplantı odası başta olmak üzere pek çok cazip toplantı olanağı da konuklara sunuluyor.Küresel “Focused Service” ve Hampton Marka Yönetimi Müdürü Phil Cordell, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Avrupa’daki mevcudiyetimizi artırırken canlı ve hareketli bir şehir olan Samsun’daki ilk Hampton by Hilton otelini açmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hampton by Hilton Samsun‘un açılmasıyla, markanın “Hamptonality” adı verilen benzersiz konukseverlik kültürünü, konuklarımızın konaklama hizmetlerinden tamamen memnun kalmamaları durumunda ödeme yapmalarını beklemediğimizi ifade eden %100 Hampton Garantisi’ni ve daha pek çok özel hizmeti sunmuş oluyoruz” ifadelerini kullandı.Karadeniz kıyısında yer alan Samsun, güney, batı ve doğuyu birbirine bağlayan coğrafi konumu ve antik zamanlardan beri Anadolu’nun her yerinden tüccarları çekmesiyle Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri arasında yer alıyor. Modern seyyahlar, tekneler yerine uçak ve araba kullanarak, Hampton by Hilton Samsun’a yalnızca 12 km uzaklıkta bulunan Samsun Çarşamba Uluslararası Havaalanı’na uçabiliyor veya harika manzaralı Karadeniz Sahil Otobanı üzerinden şehre ulaşabiliyor. Güçlü ticari köklere sahip olan Samsun, Hampton by Hilton’un yer aldığı Tekkeköy gibi sanayi bölgeleriyle iş amacıyla seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için de ideal bir konumda yer alıyor.

Samsun Büyüme İçin İdeal Bir Şehir 

Hilton Worldwide Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Simon Vincent, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye, 2012’de 31,8 milyondan fazla yabancı turisti ağırladı ve bu rakamın 2017 itibariyle %5’in üzerinde artış göstermesi bekleniyor. Samsun, doğal, tarihi ve turistik zenginlikleriyle, Karadeniz Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen noktalarından biri. Bu nedenle Samsun’u dünyanın 14 ülkesinde eğlence ve iş amacıyla seyahat edenleri ağırlamakta olan “Focused Service” markamız Hampton by Hilton’un büyümesi için ideal bir şehir olarak görüyoruz” şeklinde konuştu.

Hampton by Hilton Samsun Genel Müdürü Sercan Korkusuz ise açıklamasında “Konuklarımızı ağırlamak ve onları ‘Hamptonality’ adını verdiğimiz konukseverlik anlayışımızla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Ekip üyelerimiz, sunacakları samimi ve kaliteli hizmetin yanı sıra, konuklarımıza otelimizde kalacakları süreyi en iyi şekilde değerlendirmeleri için bölge hakkındaki uzmanlıkları doğrultusunda tavsiyelerde de bulunacak” ifadelerini kullandı.

Hilton Worldwide portföyünün bir parçası olan Hampton by Hilton Samsun, konuklarına ayrıca Hilton HHonors Konuk Sadakat Programı kapsamındaki ek ödülleri de sunacak. Hampton by Hilton Samsun, Hampton by Hilton Bursa ve Hampton by Hilton Ordu’nun ardından markanın Türkiye’deki üçüncü oteli oldu.

Kaynak: Turizmdebusabah

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments