Pakistan Petrol ve Gas Fuarı 2014

0
394

Uluslararası Petrol ve Gas Fuarı OGPO Asya 

Sektör: Petrol ve Gaz – Oil & Gas Asia 2014 

Tarih: 29 – 31 Mart 2014

Saat : 10:00-19:00

Yer: Karaçi Expo Centre

Katılan Ülkeler :Iran, Indonesia, Iraq, Japan
Kuwait, Libya, Qatar, Saudi Arabia,
Russia, China, Brazil, Singapore, Malaysia,
Turkey, Germany, France, UAE, Italy,
Canada, UK, USA, Central Asian Republics

Beklenen ziyaretçi : 50.000 ‘den fazla
İnternet Adresi : http://www.ogpoasia.com

Karaçi Expo Center’da düzenlenecek Fuar da; Pakistan, Afganistan ve Orta Asya Cumhuriyeti’ndeki firmalara ulaşmak için Uluslararası ve Pakistan İş dünyası stratejik ve iş birlikleri yapmak için fırsatlar sunan son derece önemli  bir fuar olma özelliği taşımaktadır.

Petrol ve Gaz fuarı, bölgesel petrol ve gaz sektöründe belli bir bakış açısı getiriyor.Bu sektörde iş yapan potansiyel iş adamlarını için son derece önemli bir kapılar açacak bir fuar olacaktır. Aynı zamanda yeni yatırımcılarında olacağı fuar da, teknoloji, donanım ve makinelerinde sergileneceği fuarda, iş ortaklıkları da yapılması ön görülüyor. Ayrıca fuarda Pakistan da yatırım ‘a teşvik edilmesi bekleniyor.

Pakistan Elektrik Enerjisi Üretimi için büyük bir potansiyele sahip ülkeler arasında yer alıyor. Ülkeden doğal gaz ve kömür ihracatı bolca yapılmaktır.Pakistan da coğrafi konumu sayesinde sınırsız güneş enerjisini kullanmakta. Ayrıca Pakistan ucuz elektrik üretmek ve kırsal alanlarda sanayi için üretim maliyetlerini azaltmak için yaklaşık 50.000 MW rüzgâr enerjisi, potansiyeline sahip.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments