Otel Alcazar Kapılarını Açtı

0
377

 

otel-alcazar

Kahramanmaraş`ta her geçen gün artan otel sayılarına birisi daha eklendi. Otel Alcazar geniş katılımlarla açılışı gerçekleşen Otel Alcazar, Kahramanmaraş Turizmine hizmet verecek.

Otel Alcazar Açıldı

Heyecanla açılışı beklenen Otel Alcazar açıldı. Otel`in açılışına Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay da katıldı. İspetpaşa Mahallesi Dedezade Caddesi`de bulunan Otel Alcazar Kahramanmaraş Turizmine büyük katkı sağlaması bekleniyor. 3 yıldızlı olan Otel Alcazar`ın açılışında konuşan Otel sahibi Yusuf Kökünüz şöyle konuştu: ”Kurtuluş gününde nezih bir tesis ile hizmetinizdeyiz. Şehrimizin bu kutlu gününde atalarımızın bize emanet ettiği bu güzide şehirde şehrimize yakışır bir tesisi açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kahramanmaraş Merkezde bulunan tüm resmi kurumlara ve tarihi yerlere yürüme mesafesinde olan, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu ve modern olanaklarla donatılmış odalarıyla nezih ortamı ve tecrübeli personeliyle sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak sizlere kendi evinizin rahatlığını ve sıcaklığını yaşatmayı ilke edinmiştir. Otel Alcazar olarak Kahramanmaraş`a artı bir değer katmanın mutluluğuyla açılışımıza katılan şehrimizin idari ve mülki amirlerine ve kahraman şehrimizin kahraman halkına teşekkür ediyoruz.”dedi

Otel’in Kahramanmaraş’ın Tanıtımında Faydası Olmasını Diliyorum

Otelin Açılışında konuşan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan: ”Kentimizin Türkiye`de ve Dünya`da tanınmasına hizmet edecek işlere hizmet etmesini biz bu otelden bekliyoruz. Otel Alcazar tüm şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Otel Hayırlara Vesile Olsun 

Yusuf Kökünüz`ün otelcilik sektöründe başarılı olmasını dileyen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç ise: ”Yusuf Kökünüz kardeşimiz züccaciye sektörünün yanında turizm sektörüne de girmektedir. Öncelikle kendine yeni sektörüne hoş geldin diyoruz. Kurmuş otelinde hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Kendisi hangi alana el attıysa o alanda başarılı oldu. Şu anda el atmış olduğu otelcilik sektörüyle beraber şehrimize güzel bir otel kazandırdı. Kendilerine Kahramanmaraşlı hemşerileri olarak teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş Turizmine Hayırlı Olsun 

Açılan otelin Kahramanmaraş Turizmine hayırlı olmasını dileyen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu sözlerini şu şekilde devam ettirdi: ”Gerçekten tüm Kökünüz ailesini ve Yusuf Kökünüz kardeşimi böyle güzel bir yatırıma vesile oldukları için canı gönülden tebrik ediyorum. Kahramanmaraş`ımızın en merkezi yerinde böyle bir 3 yıldızlı otele bizi kavuşturdukları için ve hizmet kervanına böyle bir müesseseyi ekledikleri için hakikaten kendisini ben tüm hemşerilerimize örnek gösteriyorum. Yıllardan bu yana aynı yolda çalıştığımız Yusuf Kardeşimizin bu eserinin hem Kahramanmaraş`ımıza hem tüm turizm Dünya`mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Kaynak: marasgundem.com

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments