Workinn Hotel Kapılarını İş Dünyasına Açtı

0
587

Workinn Hotel

Workinn Hotel, İş Dünyasına Kapılarını Açtı. 

Çayırova’nın ilk 5 yıldızlı oteli Workinn Hotel düzenlenen törenle hizmete girdi.Mimari tasarımı Feng Shui öğretileriyle oluşturulan,Gold Leed sertifikalı Workinn Hotel,bir sanayi bölgesin olan Gebze de  açılan ilk HIP İŞ oteli olma özelliğini taşıyor.Sabiha Gökçen Havalimanı ve TEM otoyoluna yakınlığı ile çok rahat ulaşılabilir bir noktada konumlanan otel,bir yandan çalışırken bir yandan günlük hayatından ödün vermek istemeyen konuklar için çevreci, dingin, konforlu ve sanat dostu bir yaşam alanı olarak konumlanıyor.

Çayırova’nın ilk 5 yıldızlı oteli Workinn Hotel düzenlenen törenle hizmete girdi. Taysad OSB içerisinde yer alan ve bölgenin ilk 4 yıldızlı Otel’i olma özelliğine sahip Workinn’in açılışı Vali Ercan Topaca ve bölge protokolünün katılımıyla gerçekleşti. Sanayi Bakanı Nihat Ergün’ün il dışında olması nedeniyle katılamadığı açılış töreniyle bölgemiz önemli bir işletmeye daha ev sahipliği yapmış oldu. Uyar Grup tarafından inşa edilen otel 5 yıldız özelliklerine sahip olmasına rağmen sanayici ve işadamlarını düşünerek 4 yıldız tarifesiyle hizmet verecek.

Tosb Öncü Oluyor

Açılışta konuşan Vali Ercan Topaca sanayicilere selendi. TOSB’un Türkiye ve ilimiz için önemli OSB olduğunu belirten Vali Ercan Topaca “Bunu iyi niyetli yapılan çalışmalarda görmek mümkün.TOSB birçok alanda olduğu gibi Otel’de de öncü oldu.Üniversite kurulmasında da öncülük ediyor.Böylelikle de sanayi-üniversite işbirliğini ilimizde en güzel şekilde hayata geçiriyorlar OSB’ler sadece sanayi değil, sosyal sorumluluk alanında da önemli işlere imza atmalıdır.Bu otel için emek veren herkese teşekkür ediyorum.Ben istiyorum ki ilimizden çıkan markalarda dünyaca tanınsın ve söz sahibi olsun, bundan gurur duyarız.” Dedi

 Kaynak:http://www.gebzegazetesi.com/Haber-5395-workinn-hotel-acildi.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments