Yoo2 Taksim Square İstanbul’da Açıldı

0
224

yoo2 Taksim Square

Kuyumculuk ve mücevher sektörünün önemli oyuncularından olan Jival, 36 milyon dolarlık otel yatırımıyla turizm sektörüne girdi. Jival Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, “Farklı sektörlerde yeni yatırım hedeflerimiz vardı. Türkiye’nin turizmdeki hızlı yükselişi bizi bu alana yöneltti” dedi

Yoo2 Taksim Square

İnşaat, kuyumculuk, alışveriş merkezi ve otelcilik konusunda da yatırımlarına hız veren Gençoğlu Otelcilik, yoo Otelleri ile işbirliğine giderek İstanbul’da ilk butik oteli olan yoo2 Taksim Square’ı açtı.Dünyaca ünlü tasarımcı Phillipe Starck ve iyi bir girişimci olan Hitchcox’un geliştirdiği yoo Otelleri markasını İstanbul’a taşıdı. Gençoğlu Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, “3 yıl önce turizm sektörünün önünün açık olduğunu gördük ve girmeye karar verdik” diye konuştu. Bir hafta önce açılan otelin oda fiyatları halen 130-180 euro arasında değişiyor. 

Yoo2 Taksim Square

36 milyon dolarlık bir yatırım yaptıklarını dile getiren Gençoğlu, “5 yılda 500 oda hedefiyle yola çıktık. 1 hafta önce açıldık, otelimizin 60 odası var. yoo markasının rezidans işlerinde güçlü olduğunu gördük” ifadelerini kullandı. Gençoğlu, Yoo’nun agresif bir büyüme stratejisi izlediğini belirtti.

Yoo Otellerinin CEO’su Marco Nijhof, “ilk yoo2 Oteli kültürel miras bakımından zengin olan İstanbul’da açmaktan çok mutluyuz. Öyle gözüküyor ki, hem gelenekselciliğe hem modernizme ilgi duyanlar yoo2 Taksim Square Otel ile harika bir konaklamayı bir kültürün tam orta yerinde geçirmek isteyenlerin ilgisini çekecek” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments