Hyatt Grubu Üçüncü Otelini Ocak 2014’te Açıyor

0
397

Hyatt Grubu ,Hyatt Hotels Corporation tarafından franchising yöntemiyle işletilecek olan Hyatt Recengy Otel, Ocak 2014’te hizmete giriyor. Bosphorus ve Yatırım Ltd. tarafından Ataköy’de yapılan tesis, Hyatt grubunun İstanbul’daki üçüncü tesisi olacak.

Hyratt Grubu’nun Ataköy’deki Yeni Oteli 

Hyatt Grubu‘nun yeni açılacak olan oteli, 30’u süit olmak üzere toplam 310 odası bulunan tesisin 1.000 m2’lik balo salonu, iki restoran, çatı bar, kapalı ve açık yüzme havuzu, spor salonu ve Spa dahil toplam 1.700 m2 toplantı ve etkinlik alanı bulunacak. Hyatt Grubuna bağlı Otelin iç tasarımını GA Design International gerçekleştiriyor. İstanbul’un önemli bir ticaret ve turizm merkezlerinden biri olduğunu belirten Hyatt Intenational Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Yatırım ve Gelişme Başkan Yardımcısı Peter Norman, ‘’ Hyatt Regency Istanbul Ataköy ile Avrupa genelinde Hyatt Grubu markalı otellerin sayısını artırarak, Hyatt ayrıcalığını yaşamak isteyen konuklarımıza tercih sunma taahhüdümüzü yerine getiriyoruz ‘’ diye konuştu.

Bosphorus Otelcilik ve Yatırım Limited Hakkında:

2009 yılında kurulan Bosphorus Otelcilik ve Yatırım Limited Şirketi, kurucularından Ahıska Türkü Tarık Celaloğulları ve ortağı Rusya vatandaşı Rostislav Gurevich’in önderliğinde turizm sektöründe önemli çalışmalar yürütüyor. 10 yılda 10 otel hedefi ile yola çıkan şirket Taşkent ( Özbekistan ) ve Denizli şehirlerinde iki oteli hizmete açtı. Oskemen ( Kazakistan ) ve Samsun’daki otel inşaatları devam eden şirket, bu tesisleri 2013 yılında açmayı planlıyor.Ayrıca Almata ( Kazakistan ) ve Krasnodar( Rusya ) şehirlerindeki otel projeleri devam eden şirket, bu otelleri 2014’te açmayı hedefliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments