Elite World Business Hotel Açıldı

0
249

Elite World Business Hotel

Elite World zincirinin dördüncü halkası olan Elite World Business Hotel 23 Ocak’ta kapılarını açtı. Grubun yeni hedefi ise otel sayısını sekize çıkarmak. 60 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen otelin açılışına, Luxe Worldwide Hotels CEO’su Efrem Harkham da katıldı. Grup, konaklama sektörüne 300 milyon dolar yatırım yapmayı hedefliyor. 

Florya’nın Gözdesi Elite World Business Açıldı

Elite World Hotels zincirinin yeni yatırımı, Florya’da bulunan Elite World Business Hotel, 23 Ocak’ta açılış yaptı. Elit Turizm Yatırım A.Ş. tarafından 60 milyon Dolarlık yatırım ile hizmete giren otelin açılışına Luxe Worldwide Hotels CEO’su Efrem Harkham katıldı.

Dünyanın önemli uluslararası otel zincirlerinden “Luxe Worldwide Hotels”in üyesi ve THY Miles&Smiles program ortakları arasında yer alan Elite World Business Hotel, şehir merkezindeki konumu ile iş dünyasına odaklanmak istiyor. Elite World Business Hotel, 1 kral dairesi ve 4 suit olmak üzere toplam 181 oda ile hizmet verecek. Modern teknik ekipman ve teknoloji ile tasarlanan otelde toplam 2000 kişi kapasiteli, 9 toplantı salonu, 650 metrekare ve 725 metrekare büyüklüğünde 2 balo salonu bulunuyor. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments