Dedeman Bostancı İstanbul Hizmete Açıldı

0
318

İstanbul’un Anadolu yakasında yeni açılan iki otelden, Dedeman Bostancı İstanbul ile işletmedeki otel sayısı 16’ya yükselen Dedemanın yatırım aşamasında olanlarla 19 oteli bulunuyor. Bostancı’daki ikinci otel ise gün sayıyor.

Dedeman Bostancı İstanbul Misafirlerini Ağırlamaya Başladı 

Yeniden yapılanmaya giden yerli zincir oteller grubu Dedeman, yatırımlarını sürdürüyor. Şehir içi ulaşımı açısından önemli ve rahat bir noktası olan Bostancı’da açılan iki otelden biri olan Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center Bostancı misafirlerini ağırlamaya başladı. Dedeman Park ise yakında faaliyete geçeceği belirtildi. Dedeman Bostancı, 178 adet Superior odaya, 32 adet Deluxe odaya, 32 adet Executive odaya, 9 adet Executive suit odaya ve Kral Dairesine sahip. Otel, 30 metrekareden 720 metrekareye kadar değişkenlik gösteren 13 farklı toplantı salonuyla geniş çaplı organizasyonlara ve etkinliklere olanak tanıyor.

Yakında açılacak olan Dedeman Park Bostancı ise 110 adet odayla hizmet verecek. Odalar 22 metrekare ve 30 metrekare arasında değişiyor. Otel, 86 kişi kapasiteli restoranıyla hizmet verecek. Pisagor 1 ve Pisagor 2 isimli, 127 ve 64 metrekarelik iki toplantı salonunda ise TV, DVD oynatıcıları, projeksiyon sistemleri mevcut. 2015 yılında ise İstanbul’da 4. otel olarak Büyükdere Caddesi üzerinde inşaatına başlanmış olan Dedeman Park Levent oteli hizmete girecek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments