ARAP TURİZMCİ ÇERKEZKÖY’DEKİ 5 YILDIZLI TESİSİ AÇILMADAN KİRALADI

0
445

Art Dekor Şirketler Grubu’nun Tekirdağ Çerkezköy’de 1 Şubat tarihinde hizmete açacağı My Tuana Tuz Hotel&SPA oteli Arap Birliği Turizm Örgütü Başkanı Dr. Bandar Bin Fahd Al-Fuheyd 20 yıllığına kiraladı.

Arap Birliği Turizm Örgütü Başkanı Dr. Bandar Bin Fahd Al-Fuheyd, ailesi ile birlikte Tekirdağ’a yaptığı ziyaret sırasında Çerkezköy’de Art Dekor tarafından yapılan My Tuana Tuz  Oteli’nin sahibi yatırımcı Mehmet Yücel ile görüşerek, 1 Şubat’ta hizmete açılacak oteli 20 yıllığına kiraladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan My Tuana Tuz Otel’in yatırımcısı Mehmet Yücel tesisi otelin 1 Şubat Çarşamba günü hizmete açacaklarını belirterek, kendisini ziyaret eden Arap Birliği Turizm Teşkilatı Başkanı Dr. Bandar Bin Fahd Al-Fuheyd ve ailesi oteli kiralayarak Türkiye ile olan ticari ilişkilerimize büyük katkı sağladığımızı düşünüyorum” dedi.

Oteli kiralamaya ziyaret sırasında karar verdi
Arap Birliği Turizm Örgütü Başkanı Dr. Bandar Bin Fahd Al-Fuheyd ise İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Bursa Valisi Şahabettin Harput ile daha önce kararlaştırılmış toplantı için Türkiye’ye geldiğini, toplantı sonrası Tekirdağ’ı ailesi ile birlikte ziyaret ettiği sırada My Tuana Tuz Otel’inin kiralanmasının bu sırada gündeme geldiğini söyledi.

Art Dekor. 3. tesisini güneye yapacak
Otelle ilgili olarak turizmgazetesi.com’a bilgi veren My Tuana Otel&Spa Satış ve Pazarlama Müdürü Burçin Genç, otelin 20 yıllığına kiraya verildiği  Al-Fuheyd’in dünyanın çeşitli yerlerinde 22 oteli bulunduğunu ancak grubun zincir otel olmadığını açıkladı. Otelin My Tuana Otel&Spa adıyla hizmet vermeye devam edeceğini belirten Genç, tesisin 1 Şubat’ta hizmete gireceğini kaydetti.
Art Dekor’un turizm yatırımlarıyla ilgili de bilgi veren Genç, Samsun’da 3 yıldızlı bir tesisleri daha bulunduğunu ifade ederek, yeni otel projelerinin güneyde olacağını ancak projenin netleşmediğini dile getirdi.

 

haberin tamamını okumak ve içeriğine ulaşmak için

http://www.turizmgazetesi.com/news/news.aspx?id=648152 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments