Alman RIWIS Danışmanlık İçin Türkiye’de

0
414

Alman RIWIS

Türkiye Emlak Piyasası Almanlara Emanet

Almanya’nın önde gelen gayrimenkul araştırma şirketi BulwienGesa AG, İstanbul Gayrimenkul Değerleme ( İGD) ortaklığı ile Türkiye pazarına giriş yaptı.’‘RIWIS Europe” olarak adlandırılan ve online hizmet veren ‘Bölgesel Gayrimenkul Piyasa Bilgilendirme” Sistemi’nin kurucusu ve işletmecisi olan BulwienGesa AG,Almanya’da 125 kent ile Doğu Avrupa’da 15 ülkede 75 kent için ticari gayrimenkul piyasasına yönelik sayısal analizler gerçekleştiriyor.

BulwienGesa AG ve İGD iş birliği hayata geçirilerek ” RIWIS Türkiye ” Ocak 2013’de hizmete giricek. RIWIS Türkiye basın toplantısına BulwienGesa AG Yönetim Kurulu Üyesi Thomas VossKamp,BulwienGesa AG Proje Koordinatörü Joanna Pena ile İstanbul Gayrimenkul Değerleme‘nin ortakları Celal Erdoğdu ve Ahmet Büyükduman katıldı. Tomas VossKamp,uzun zamandır Türkiye piyasasına girmek istediklerini bu pazarın gelecek vaat ettiğini ifade etti.

BulwienGesa AG’nin Tercihi Türkiye’den Yana

Yabancı yatırımcıların Türkiye ile ilgili güvenilir datalar istediklerini söyleyen VossKamp Nihayet çalışma alanımız içine Türkiye’yi de dahil edebildik.Türkiye’de ki Avm ,ofis ,lojistik,turizm verilerini dünyaya sunacağız” dedi. Celal Erdoğdu ise uluslar arası gayrimenkul pazarında ki tüm raporlarda Türkiye’nin ön planda olduğunu  yatırım yapılabilir ülkeler arasında ilk 5’te gösterildiğini ifade ederek ”BulwienGesa AG ile RIWIS Türkiye” için bir yıl aşkın süredir çalışıyoruz.BulwienGesa AG.Almanya’nın en büyük bağımsız pazar analiz ve danışmanlık firması İGD olarak BulwienGesa AG’nın yerel partneri olucağız ve Türkiye ile ilgili tüm veri akışlarını sağlıyacağız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments