TÜRKİYE HILTON İÇİN STRATEJİK GELİŞİM PAZARI

0
232

Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markalarının tam da bu talebi karşılayacağını düşündüklerini ifade eden Collini, şunları kaydetti: “Şu anda, Türkiye’nin 7 merkezinde (Adana, Ankara, İstanbul, Izmir, Kayseri, Mersin ve Dalaman) 8 Hilton 1 Conrad olmak üzere 9 otel işletiyoruz.

Türkiye Hilton için bir stratejik gelişim pazarı. Hilton Ailesi markalarını Türkiye’de genişletme stratejimiz ülke genelinde kilit şehirlere, bölgesel merkezlere ve ayrıca resort destinasyonlarına odaklanma üzerine kurulu. Aynı
zamanda İstanbul gibi ana şehirleri de değerlendirme altında tutarken, kilit bölgesel merkezlerde de markalarımız için potansiyel olduğuna inanıyoruz.

Geçtiğimiz 18 ay içerisinde Diyarbakır, Kütahya, Manisa, Bursa, Şanlıurfa, Mersin, Çorlu ve Çorum gibi farklı bölgelerde açılacak olan 13 otel için imza attık. 2011’e kadar açılması planlanan 13 yeni otelimiz bulunmakta…”
Bunların 11 tanesinin orta sınıf markaları olan Hilton Garden Inn markası otelleri olduğunu bildiren Collini, Hilton Garden Inn markalarının Türkiye’deki ilk açılımının ise Kütahya’da açılacak olan otelle olacağını, ayrıca kısa zaman önce çifte markalı bir anlaşma ile, 2011’de Bursa’da açılması planlanan Hilton ve Hampton by Hilton olmak üzere 2 otelin de imzasını attıklarını kaydetti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments