Türk Girişimciler Moskova’da Butik Otel Açtı

0
801

Topkapı Butik Otel rusya

Rusya’nın başkenti Moskova’da Türk girişimciler Mustafa Aşık ve Deniz Ceyhan,Vnukova havalimanına yakın bir bölgede Topkapı Butik Otel’i hizmete geçirerek kapılarını açtı.

Rusya’ya 1999’da üniversite okumak için geldiğini sonrasında restoran ve otel sektöründe çalıştığını ifade eden Aşık, “Türkiye’den Rusya’ya gelen iş adamlarımızın rahat edebilecekleri bir otel her zaman büyük sıkıntı.Ulaşım ve rehber konusunda da sorunlar oluyor.Başkent Moskova‘ya gelen Türk iş adamlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek çok özel bir otel konsepti geliştirdik.” dedi.Türk aşçı ile özel menü oluşturduklarını ve müşterilerine ev rahatlığında hizmet verdiklerini ifade eden Aşık,”Şu an 7 oda ile hizmet veriyoruz.Oda sayımızı artırıyoruz.Türk ve Rus televizyonlarını izlemek mümkün. Spor salonu,lokal,sauna var.Birkaç ay içinde Türk hamamı da kuracağız.” bilgisini verdi.

Topkapı Butik Otel
Rusya’nın fraklı kentlerinde ticaretle uğraştığını kaydeden Türk girişimci Ceyhan da,otellerinin özel organizasyonlar için de kullanılabileceğini söyledi.Ceyhan, “Müşterilerimize özel günlerinde kalabilecekleri, kendi organizasyonlarını yapabilecekleri bir alan oluşturduk.Moskova’da otel fiyatları çok yüksek olmasının yanında yoğun zamanlarda fiyatlar daha da çok artıyor.Bizim fiyatlarımız standart.Otel çevresine ağaç evler yaparak apart hizmetler de vereceğiz. Moskova’da yaşayan Türkler için de bayramlarda,özel günlerde, maç günlerinde harika bir ortam oluşturuyoruz.Bir çeşit lokal gibi hizmet verecek.” değerlendirmesinde bulundu.
Topkapı Butik Otel
Müşterilerinin kendilerini rahat ve güvende hissetmelerinin önemli olduğuna değinen Ceyhan, “Müşterilerimize Rusya’ya geliş amaçlarına göre paket programlar sunuyoruz.Örneğin iş amaçlı gelenlere havalimanında karşılama, konaklama, Türk kahvaltısı, rehber ve diğer transferler dahil bir paket var.Turist olarak gelenlere de transfer,konaklama ve rehber dahil tüm hizmetleri paket olarak veriyoruz.Vnukova Havalimanına çok yakınız.Daha önce böyle bir şekilde hizmet verilmedi. Bu hizmet ve kaliteyi müşterilerimize sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.”şeklinde konuştu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments