Trakya City Otel Açıldı

0
318

Edirne’nin turizm alanındaki nitelikli yatak ihtiyacını karşılamak üzere Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde tamamlanan Trakya City Otel açıldı. 

Trakya City Otel Hizmete Girdi

Edirne’nin turizm alanındaki nitelikli yatak ihtiyacını karşılamak üzere Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde tamamlanan ‘Trakya City Otel’ görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Trakya City Otel’in açılış kurdelesini Belediye Başkanı ve DSP Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ile Yönetim Kurulu Başkan Üyesi Baran Yazgan birlikte kesti.Edirne’de sağlık, medya ve hizmet sektörü gibi birçok alanda faaliyeti olan Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde hazırlanan Trakya City Otel, düzenlenen açılış töreniyle Edirne turizminin hizmetine girdi.

Trakya City Otel projesini, Edirne turizminin ihtiyacı olan nitelikli yatak ihtiyacının bir bölümünü karşılamak adına gerçekleştirdiklerini belirten Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi genç işadamı Baran Yazgan, “Edirne’nin turizminin gelişmesinin önünde sürekli bir engel olarak duran, ‘nitelikli yatak’ ihtiyacının bir bölümünü karşılamak üzere, şirketimizin 30 yıllık emeğini de üzerine katarak bugün açılışını yapacağımız otelimizi inşa ettik” dedi.

Otelin Özellikleri

Şehrin tam merkezinde yer alan konumuyla dikkat çeken Trakya City Otel, 40 lüx, 6 suit ve 3 delüxe odayla müşterilerine hizmet verecek. Temiz, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat politikası ile hizmet verecek olan Otel, Edirne’nin tarihi ve turistik merkezinde kurulu olan tesisimiz bir şehir otelinde ihtiyaç duyulabilecek bütün niteliklere sahip. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments