Rewe Türkiye’de Yeni Oteller Açmak İstiyor

0
401

Alman Rewe’nin Otelcilik Grubu Genel Müdürlüğü’ne getirilen Volkan Şimşek;”REWE Türkiye’de yeni oteller açmayı planlıyor.” dedi.

Dünyanın önemli tur operatörleri arasında yer alan ve bünyesinde Club Calimera, LTI Hotels ve PrimaSol Otelleri olmak üzere 3 otel zinciri bulunan Alman Rewe nin Otelcilik Grubu Genel Müdürlüğü’ne Türk turizmci Volkan Şimşek getirildi.

Volkan Şimşek, 1 Şubat 2011 den itibaren bünyesinde 55 Otel ve Nil Nehri’nde çalışan iki gemi bulunan Rewe Touristik Hotels&Investments’de Genel Müdür olarak göreve başlayacak. Volkan Şimşek, grubun Türkiye’de yeni oteller açmak istediğini de açıkladı.

TANINIRLIK ARTIRILACAK


Rewe Touristik Yönetim Kurulu Başkanı Sören Hartmann, deneyimli bir otel yöneticisi kazanmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, deneyimli ve turizm sektöründe tanınmış, kabul görmüş biri olan Volkan Şimşek in REWE ailesine katılmasının önemli bir adım olduğunu söyledi. Volkan Şimşek ise temel görevinin oteller grubunun operasyonunu ve satışını yönetmek olacağını ifade ederek, aynı zamanda grup bünyesindeki otellerin tanınırlığını artırmayı ve grubun uluslararası turizm piyasasında yerinin güçlendirilmesini hedeflediğini dile getirdi.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments