Hayvan Dostu Otel Aloft Bursa

0
380

Aloft Bursa

Evcil Hayvan Dostu Otel

Evcil hayvanınızla gidecek bir otel bulamıyorsanız onlara tıpkı size olduğu gibi çok özel davranan Aloft Bursa‘yı tercih edebilirsiniz. Starwood Hotels Resort bünyesinde dünyanın dört bir yanında hayvanları kabul eden nadir otel zincirlerinden biri olan Aloft,Türkiye ‘de yaşayan hayvan severleri Bursa’daki oteline bekliyor.Bursa’nın sıra dışı Oteli Aloft Bursa, tüm dünyada ki Aloft Otelleri gibi hayvan dostu bir otel.

Otel’in İmkanları Sevimli Dostlara

Dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan Aloft, Bursa’nın kalbi Nilüfer’de sıra dışı ve renkli tasarımıyla Aloft Bursa olarak hizmet veriyor ve alışılmışın dışında uygulamalarla adından söz ettiriyor. Aloft Bursa’nın oyun istasyonları, loft tarzı odaları, 7/24 self servis açık marketinin yanı sıra aynı zamanda hayvan dostu bir otel.Tüm dünyadaki Aloft Otelleri gibi Aloft Bursa da bir hayvansever.Otelin evcil hayvan politikası, konukların evcil hayvanlarını da ailenin bir üyesi olarak kabul ediyor.Bu anlayışla da Aloft Otelleri’nde köpeğinizle birlikte konaklamanız hiç problem değil. Köpeğinizin konaklaması ve genel temizlik kuralları ile ilgili ekstra bir ücretlendirme de söz konusu değil.Aloft Otelleri’nin evcil hayvanlara sunduğu pek çok imkan var. Evcil hayvan dostu ARF programı kapsamında misafirlerin konaklama süresi boyunca özel köpek yatağı, yemek kâsesi, atıştırmalıklar,oyuncak ve eşyalar için köpek çantası veriliyor.

Aloft Otel, evcil hayvan politikası kapsamında,konukların evcil hayvanlarını da ailenin bir parçası olarak kabul ediyor ve misafirlerine davrandığı kadar onlara  da özenle davranıyor. Aloft Otelleri’nde köpeğinizle, kedinizle konaklayabilir ve genel temizlik kurallarıyla ilgili ekstra ücret ödemeden tatilinizin keyfiniz çıkarabilirsiniz.

 Kaynak:Trendus.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments