Çelik Palas Bursa Satıldı

0
1182

ÇELİK PALAS BURSA

Bursa Osmangazi Çekirge mahallesinde yer alan Çelik Palas Bursa Oteli’ni Regina Termal Otelcilik ve Turizm Anonim Şirketi satın aldı.

Regina Termal Otelcilik Çelik Palas’ın Yeni Sahibi 

Bursa Osmangazi Çekirge mahallesinde yer alan Çelik Palas Oteli’ni 39 milyon 225 bin dolara Regina Termal Otelcilik ve Turizm Anonim Şirketi satın aldı.Çelik Palas Oteli taşınmazının Özelleştirme halesine katılan Regina Termal Otelcilik ve Turizm Anonim Şirketi ile Alt Dış Ticaret Anonim Şirketleri  geçen kasım ayında teklif vermişlerdi.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan (ÖİB) yapılan yazılı açıklamada Sosyal Güvenlik Kurumu adına kayıtlı, Bursa’nın Osmangazi İlçesi Çekirge Mahallesi’ndeki toplam 40 bin 961,95 metrekare yüzölçümüne sahip arsalar ile arsalar üzerindeki Çelik Palas Bursa Oteli’nin inşaat halindeki yapılarının Özelleştirme ihalesine katılmak üzere 26 Kasım 2013 günü saat 17.00’ye kadar 2 teklif alınmıştı. Açıklamaya göre Çelik Palas Bursa Oteli taşınmazına Regina Termal Otelcilik ve Turizm Anonim Şirketi ile Alt Dış Ticaret Anonim Şirketi teklif verdimişti. Sonuçlanan ihaleye göre Regina Termal Otelcilik Turizm,Çelik Palas Bursa Otelinin yeni sahibi oldu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments