Antalya’nın Yeni Gözdesi The Rooms Hotel Hizmete Girdi

0
1134

Yeniçağın konaklama anlayışı,“Ev Gibi Otel –Otel Gibi Ev” konseptiyle bir evin rahatlığı ile bir otelin konforunu birleştiren The Room Hotel’in sahibi İş adamı Hüseyin Akçor alternatif m2’lerde dairelerin bulunduğu 4 bağımsız yapının oluşturduğu The Room Apartmens’ten sonra grubun en yeni ve genç birimi The Room Hotel’i Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iş dünyasının önemli isimleri ve profesyonel ekibiyle hizmete açtı.

Antalya’nın Yeni Gözdesi The Rooms Hotel 

Antalya’nın gözde sahil şeridi Konya altı Bölgesi’nde denize yürüme mesafesinde bulunan The Room Hotel oda kahvaltı konsepti ile iş, tatil ve alışveriş amaçlı seyahatler için en uygun lokasyonda bulunuyor. Dikkat çekici mimari yapısı ile bulunduğu konuma artı değerler katan muhteşem tesisin,şık ve huzur verici 24 standart odası bulunuyor.Otelin giriş katında bulunan The Room Kafe’nin dingin ortamı eşsiz tatlardaki kahve ve pasta alternatifleri ile hem otel misafirlerine hem de çevreden gelen müşterilerin beklentilerine cevap veriyor niteliktedir.

THE ROOMS OTEL ANTALYA

KURDELEYİ BÖCEK KESTİ

Hüseyin Akçor tarafından Konyaaltı’nda hizmete açılan The Room Hotel & Apartmens,çok sayıda davetlinin katıldığı bir kokteyl ile hizmete açıldı.The Room Hotel & Apartmens zircirinin 5’inci yatırımı Antalya Konyaaltı’nda hizmete girdi.Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in açılış kurdelesini kestiği kokteyle çok sayıda davetli katıldı.Hüseyin Akçor tarafından hizmete giren The Room Hotel & Apartmens’in 24 standart odası bulunuyor.

HEM EV HEM OTEL

Farklı bir konsept ile hizmet veren işletme misafirlerine evlerinin rahatlığını sunarken diğer bir taraftan da otel hizmetlerini veriyor. İşletme sahibi Hüseyin Akçor açılış merasiminden sonra yaptığı kısa konuşmada, verdikleri hizmetin yeni bir anlayış olduğunu vurguladı. Akçor, “The Room Hotel, misafirlerine ev tipi odalarda konaklama şansı veriyor. Bu yüzden misafirlerimiz üst düzey odalarda kaliteli hizmet alıyor. “Burada ev rahatlığında konaklıyorlar” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments