CATHIC Otel Yatırımları Konferansı 2014

0
345

CATHIC

Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırım Konferansı (CATHIC) Hilton İstanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezinde 9-10 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye temsilciğini Alkaş’ın yaptığı ve yılın turizm buluşması olarak nitelenen CATHIC, otel yatırımının her aşamasında rolü bulunan tarafları uluslararası düzeyde bir araya getirecek, yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yaratacak. Konferansta konularında uzman üst düzey konuşmacılar, sektördeki son trendler, sermaye piyasaları, karma projeler ve yatırımları kolaylaştırmak için altyapının rolü hakkındaki görüşlerini tartışacak. Konferansta turizm endüstrisinde ulaşımın ve hava bağlantılarının oynadıkları rol, lüks pazarda gelişme fırsatları, kullanılmayan otel kapasitesinin nasıl en aza indirgeneceği, süresi uzatılmış konaklamaların sağlanması gibi konular da ele alınacak.

23 ülkeden 300’den fazla delegenin katılacağı Cathic’de katılımcılar, dünya çapında otel yatırımcıları ve işletmecileriyle fırsatları ve zorlukları tartışırken, sektördeki önemli isimlerle tanışma, yeni fırsatlar hakkında fikir alışverişinde bulunma, iş bağlantısı kurma, yeni iş olanaklarının keşfedilmesi adına da fırsat yakalayacak. Mevcut veya planlama aşamasında olan yatırımlar için en uygun fırsatların bulunabileceği, uluslararası zincir otel markalarının katılım sağlayacağı konferansta Türkiye’nin turizmde kaydettiği hızlı çıkış grafiğine de dikkat çekilecek.

CATHIC Danışma Kurulu’nda Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Murat Ersoy, Servotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan, Martı Hotels & Marinas ve Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Başkan Yardımcısı Emre Narin ve BDO Turizm Danışmanlık A.Ş. Yönetici Ortağı Mehmet Önkal bulunuyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments