Serik Altis Resort Hotel & SPA 4 yıl aradan sonra Antalya’da kapılarını tekrar açtı…

0
814

Antalya’nın Serik İlçesi’ndeki tadilat ve el değiştirme nedeniyle 4 yıldır kapalı olan Altis Resort Hotel ve SPA, yeniden açıldı.

Serik’e bağlı Belek turizm merkezinde yaklaşık 20 yıl önce açılan ancak son dönemde tadilat ve el değiştirme nedeniyle 4 yıldır kapalı olan Altis Resort Hotel ve SPA, yaklaşık 2 hafta önce yeniden faaliyete geçti. Talip Kahraman İnşaat Ticaret ve Sanayi AŞ’nin devraldığı 100 dönüm alan üzerine kurulu otele 1 ana binadan 16oluşan otele 2 ek bina eklendi. 1100 kapasiteli otelde ayrıca 20 villa, yüzme havuzları ve dalga havuzu bulunuyor.

Talip Kahraman İnşaat Ticaret ve Sanayi AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Talip Kahraman, “Ülkemize her zaman güveniyoruz. Herkesin yatırım yapmaya korktuğu bir zamanda, Antalya’ya yepyeni bir otel kazandırıyoruz. Antalya’nın Alanya İlçesi’nde de grubumuzun önemli yatırımları var. Belek’teki yatırımımızı da diğer otellerimize yaptığımız yatırımlar kadar çok önemsiyoruz. Yatırımımızın sektöre moral ve motivasyon sağlayacağını düşünüyoruz. Ülkemize ve Antalya’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments