İzmir DoubleTree by Hilton Faaliyete Girdi

0
942

İzmir’de “Yıldızhan Otel” adıyla açtığı tesis için sonradan Hilton’un Double Tree markasıyla anlaşan şarkıcı İzzet Yıldızhan, ikinci otelini de İstanbul’da açacağını açıkladı.

DoubleTree by Hilton Alsancak Açıldı 

“DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak” adıyla hizmet verecek olan otel, 115 oda ve 235 yataktan oluşuyor. Otelde ayrıca bir retoran ve 4 tane de toplantı salonu bulunuyor.Otelin açılışında konuşan İzzet Yıldızhan, konaklama sektörüne ilk adımını Hilton’la atmaktan mutlu olduğunu söyledi. Yıldızhan, “Otel yapmak aklımda değildi ama nasip oldu Yıldızhan olarak başladık, ancak kesinlikle isim bir otel olmamız gerektiği kanısına vardık.
Aydan Çengel bizimle işe başladığında ‘Burayı bir Hilton yapmalıyız’ dedi. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben bir otel yapmıştım, dünya standartlarında değildi. Eksiklikleri Hilton standartlarına getirdik ve açılışını gerçekleştirdik. Hayacanımı tarif edemem” dedi. Otelin açılışına Double Tree by Hilton İş Geliştirme Direktörü Tuğrul Temel, İzzet Yıldızhan ve otelin genel müdürlüğü görevini üstlenen Ayhen Çengel katıldı. Yıldızhan, ikici otel yatırımını da İstanbul’a yapacağını sözlerine ekledi.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments