İsveç Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı

0
341

TUR. En iyi fırsatlar yapmak için sadece bir yer

, tüm dünyadan gelen katılımcı ve diğer ticari ziyaretçileri karşılamak ağınızı genişletmek ve özel bir B2B ortamda doğru iş bağlantıları yapabilirsiniz yerdir.
çalışma düzenlenmesi veya rezervasyon içeriyor mu konferanslar, toplantılar ve etkinlikler? Eğer öyleyse, bu yılki büyük TUR Olay girişimine özellikle ilginç bulmak gerekir!

Yaptığımız gibi işletmeler geliştirmek ve insanlar arasında yüz-yüze görüşmeler sonucunda ileri sürülür ki, inanıyor musunuz? Bu durumda TUR seyahat, turizm ve konferans endüstrisi için önde gelen buluşma yeri olarak., Sizin için ideal bir yerdir
Yapı güven yapmak kolay bir şey değildir. Ya da bir Amerikan endüstrisi uzmanı geçenlerde söylediği gibi: “Sen evlenmeden önce bir fincan kahve olması gerekir”.
Biz başarılı bir tarih için ihtiyaç kahve ve başka her şey var: yaklaşık 500 sergileyen şirketleri ve tam bir spektrum ilişki- inşaat faaliyetleri, toplantılar, seminerler ve karıştırmak için fırsat.
2014 için yeni bir ek TUR Olay, toplantılar ve etkinlikler bir hissesi vardır herkes için ana odak noktası olmayı hedeflemektedir güçlü bir platformdur.
Size TUR sıcak bir karşılama diliyorum 2014!

TUR dört sergi gün oluşur Günü Ağ Çarşamba (19 Mart) – Trade Days – Perşembe ve Cuma (20-21 Mart) Açık Günler – Cuma 14.00 ‘den Pazar 17.00 (21-23 Mart)

Katılımcı profili:79 ülkeden gelen doğrudan katılımcı. Ulusal ve bölgesel turizm örgütleri, ulaşım (hava, demiryolu, otobüs ve gemi, araba kiralama), tur operatörleri ve seyahat acentaları, oteller, konferans salonları, rezervasyon sistemleri, seyahat rehberleri, kamp
Ziyaretçi profili:Seyahat acenteleri ve tur operatörleri, kurumsal seyahat alıcılar, seyahat yöneticilerin, turizm kuruluşları, otel ve diğer konaklama, teşvik seyahat alıcılar, konferans alıcılar, taşıyıcılar (hava, demiryolu, karayolu, deniz ve araba kiralama), konferans merkezlerine personel ve yönetim

 

Ajanda / s:Svenska Mässan – İsveç Sergi ve Kongre Merkezi
Mässans gata / Korsvägen
41294 Göteborg, İsveç
Telefon: +46 (0) 31/7088000
Fax: +46 (0) 31/160330
 Fairlink UFI: Üyesi
 Başvurun:

Farhad Kakavand
Telefon: +46 (0) 31/7088000
Fax: +46 (0) 31/160330
E-Mail:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments