Corendon Grubu Çeşme’ye 15 Bin Turist Getirecek

0
419

Bünyesindeki 700’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye’ye yılda 500 bin turist getiren Corendon Grubu, bu yıl Çeşme’ye 15 bin turist getirecek. Alaçatı’da Corendon Premier Solto Hotel ve Boyalık Beach’te Corendon Miplaya Oteli kiralayan Grup, Hollanda ve Belçika ağırlıklı olmak üzere Avrupalı turistleri Çeşme’de ağırlayacak . Sezon açılışını 7 Nisan tarihinde gerçekleştirecek olan Corendon Grubu, bünyesinde yer alan 15 uçağın 3’ünüde her hafta İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na indirecek.

Corendon Alaçatı ve İzmir’de Otel Kiraladı

İşadamı Yıldıray Karaer tarafından 2000 yılında kurulan Corendon Grubu‘nun Avrupa’nın sayılı turizm şirketlerinden birisi olduğuna işaret eden Corendon Otelleri satış ve pazarlama direktörü, Cem Bora Sevim Hollanda’da pazar lideri olan Corendon Grubu’nun Antalya, Alanya, Bodrum, Kuşadası,Marmaris’ ten sonra İzmir’de ilk operasyonunu bu yıl gerçekleştireceğini belirtti. Corendon Grup, 2015 sezonunda ise yeni otellerle Çeşme’ye daha çok turist taşımayı hedefliyor.

Corendon Grubu Çeşmeye Turist Getirecek

Alaçatı’daki Solto Ilıca Boyalık Beach’teki Miplaya Otelleri’ni kiraladıklarını açıklayan Sevim, yaptığı açıklamada; Otellerimizi 7 Nisan tarihinde açmayı hedefliyoruz. 21 Nisan tarihinde 2’si Hollanda ve biri Belçika’dan olmak üzere 3 uçağımız Adnan Menderes Havalimanı’na inecek. 3 uçak dolusu turist Çeşme’deki otellerimizde tatil yapacak. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments