Titanic Otel Turizmin Oscar’ını Aldı

0
874
Titanic Otel
Titanic Otel‘in geçtiğimiz aylarda hizmete açtığı Titanic Deluxe Belek Otel, “Avrupanın En İyi Yeni Oteli”, “Türkiyenin En Başarılı Turizm Yatırımı” ve “En İyi Sanat Oteli” ödüllerini almaya hak kazandı.

Titanic Otel’e Worl Travel Awards Ödülü 

Titanic Otel’in Antalyadaki ikinci yatırımı olan Titanic Deluxe Belek Otel, yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi ile karşılaştı. Açılışının üzerinden geçen birkaç ay içinde sektörünün önemli ödüllerini almaya başlayan tesis, turizm sektörünün Oscarı olarak kabul edilen World Travel Awards (WTA) tarafından, “Avrupanın En İyi Yeni Oteli” ödülünü, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından verilen “Türkiyenin En Başarılı Turizm Yatırımı” ödülünü ve Direklerarası Seyircileri tarafından “En iyi Sanat Oteli” ödülünü almaya hak kazandı.

Misafirlerine doğa ile baş başa, tatil keyfinin sınırsız yaşandığı bir hayat biçimi sunmayı amaçlayan Titanic Deluxe Belek, Türkiyede ilk defa uygulanan bir uygulamayla da tiyatro sanatını misafirleri ile buluşturuyor. Antalyanın en önemli turizm merkezlerinden Belekteki Beşgöz Nehri kıyısındaki Titanic Deluxe Belekin doğal çam ormanı, nehir ve deniz manzaralı 600 odası bulunuyor. Tesis içinde farklı tarzlarda dekore edilen 10 restoran ve 10 farklı bar ile misafirlere farklı tatlar ve zengin gastronomik lezzetler sunan tesiste, 13 bin metrekare büyüklüğündeki SPA ve fitness merkezi ile de sağlıklı yaşam meraklılarına ulaşmayı hedefliyor. Antalya kongre turizmine de katkıları olan otelde, 8 bin 500 metrekare büyüklüğündeki toplantı ve kongre merkezi yer alıyor.

Tesisin bin 100 kişiye istihdam sağladığını belirten Titanic Otels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, “Bir tarafımız orman, bir tarafımız nehir, bir tarafımız da denizle çevrili. Mimarimiz ise dünyadaki otellerle yarışacak düzeyde. Bu tesise yaptığımız yatırımla 6-7 şehir oteli yapabilirdik. Grup için amiral gemimiz Titanic Beach Laraydı ama şimdi amiral gemimiz Titanic Deluxe Belek oldu” şeklinde konuştu.Titanic Otels Genel Koordinatörü Gökhan Özbatır ise, Titanic Deluxe Belekin grubun büyümesine ve markalaşmasına çok büyük bir katkı sağladığını söyledi. Özbatır, “Kapasitelerine göre hizmete aldığımız her Titanic otelimizin sağladığı belli değerler dışında Titanic Deluxe Belek, grubumuzun en büyük ve en kapsamlı tesisi olması itibarı ile öncelikle çok büyük bir sinerji oluşturdu. Bu sinerji de grubumuzun büyümesi ve markalaşmasını hızlandırıyor” dedi.

Titanic otel’in Satış Pazarlama Koordinatörü Osman Altaş ise tesisin Almanya, Hollanda, Kazakistan ve Rusyada beklediklerinin üzerinde bir ilgi gördüğünü söyledi. Altaş, bu ilginin önümüzdeki dönemlerde de süreceğine inandığını

 Kaynak: Milliyet 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments