Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu, kapılarını açtı!

0
672

Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Ever Grup işbirliği ile Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’nun açılışını ve Four Points by Sheraton markasının Türkiye’ye girişini duyurdu. 

İstanbul’un en büyük sanayi bölgesi olan İMES’in merkezinde açılan otel, Anadolu yakasının İlk Starwood oteli olma özelliği taşıyor.

Dudullu İMES Sanayi Bölgesi içerisindeki altı büyük sanayi bölgesinin merkezinde yer alan otelden TEM Otoyolu’na ve Boğaziçi Köprüsü’ne kolay ulaşım imkanı bulunuyor. Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na 20 dakikalık sürüş mesafesinde yer alıyor.

55 milyon TL değerinde bir yatırımın ürünü olan Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’nun tüm detayları büyük bir özenle tasarlandı ve Ferko İnşaat tarafından hayata geçirildi.

Four Points olağanüstü bir gelişme süreci yaşıyor. Starwood’un şirket geçmişinde bir ilk olarak, 2014 yılında imzalanan 50 otel anlaşması ile, marka 2015 yılında toplamda 200 otele ulaşacak. Starwood’un halihazırda 5’i İstanbul’da olmak üzere Türkiye’de toplam 12 oteli bulunuyor. Bu yıl açılacak olan Four Points by Sheraton İstanbul Batışehir ve Sheraton İstanbul Ataşehir ile birlikte Türkiye’de 7 farklı marka altında Starwood imzasını taşıyan otel sayısı 14’e çıkacak.

 

Boyut Yayın Grubu’na ait alınan bilgiye göre

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments