DoubleTree By Hilton İzmir Airport Hizmete Açıldı…

0
976
HİLTON OTELLER ZİNCİRİNİN ‘DOUBLETREE BY HİLTON’ MARKASIYLA TÜRKİYE’DE HİZMETE SUNDUĞU, SIRA DIŞI TASARIMIYLA DİKKAT ÇEKEN HAVALİMANI OTELİ KAPILARINI İLK MİSAFİRLERİNE AÇTI. (İHA/İZMİR-İHA)

Hilton Worldwide, İzmir Adnan Menderes Havalimanı`nın yanında yer alan yeni oteli DoubleTree by Hilton İzmir Airport`u açtı. Tesis, DoubleTree by Hilton`un Türkiye`de halihazırda faaliyet gösteren 11 oteli arasında yerini aldı.

Toplam 90 odalı otel, Kemeraltı Çarşısı, Efes Kalıntılar ve Kadifekale gibi şehir merkezinde yer alan turistik bölgelere de 12 km mesafede bulunuyor. Tesiste 450 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan 4 geniş toplantı salonu da yer alıyor. DoubleTree by Hilton İzmir Airport içinde yer alan Kepi Restoran tüm gün yemek hizmeti verirken, otelde iç ve dış mekan olmak üzere 50 kişiye kadar hizmet verebilen bir de Camia Meyhane bulunuyor. DoubleTree by Hilton Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Global Marka Başkanı Dianna Vaughan otelin açılışı ile ilgil olarak şunları söyledi:

“Sunduğu rahatlığı ihtişamı ile birleştiren The DoubleTree by Hilton İzmir Airport, İzmir üzerinden seyahat eden ya da İzmir`de konaklayan misafirlerine nezih restoranı ve sunduğu kaliteli hizmet ve olanaklar unutulmaz bir deneyim sunuyor. Double Tree by Hilton portföyüne eklenen son tesisimizde misafirlerimizi, dünyanın geri kalanında faaliyet gösteren tüm otellerimizdeki aynı misafirperverlik ve hizmet kalitesi ile karşılayacağız.”

DoubleTree by Hilton İzmir Airport Genel Müdürü Ebru Akyürekli de şöyle konuştu: “Üst sınıf akşam yemeği seçenekleri ve özel tasarım şık odaları ile DoubleTree by Hilton İzmir Airport tecrübeli gezginlerin yanı sıra, seyahatini daha anlamlı hale getirmek isteyenlere de hitap ediyor. DoubleTree by Hilton ekibi olarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.”

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments