Denizli Ninova Termal Otel açıldı!

0
1120

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Denizli Pamukkale bölgesindeki Karahayıt’ta dört yıldızlı Ninova Thermal SPA & Hotel hizmete girdi.

Dicle Nehrinin batı kıyısında bulunan ve bir dönem Asur devletine başkentliği yapan eski çağ kentinin adını alan NİNOVA ,Pamukkale Karahayıt’ın antik kentinde kusursuz doğasıyla yepyeni 4 yıldızlı Hotel olarak hizmetinize sunulmuştur. Doğanın huzur veren sessizliğinde ,hayal edemeyeceğiniz bir konforda ,konuklarını ağırlamakta olan Ninova Thermal SPA& Hotel unutamayacağınız bir tatil deneyimini sizlere yaşatmak için tasarlanmıştır.

Şifalı termal sularıyla ünlü Karahayıt’taki otelin sahibi Hüdayi Etiler, 4,5 dönüm arsa üzerindeki 200 yatak kapasiteli tesisin muhafazakâr kesimin ihtiyaçlarına göre dizayn edildiğini söyledi. Baba mesleği terzilik işinde çıraklık, kalfalık, ustalık yaparak farklı bir sektörden gelen Hüdayi Etiler, Denizli tarihî Kaleiçi Çarşısı’nda esnaflık yaptı. Terziliğin ardından konfeksiyon sektörüne girerek Etiler Giyim Merkezi’nin yanı sıra 12 yıl mermer sektöründe faaliyet gösterdikten sonra “içimde ukde kaldı” dediği oteli, 30 yıl önce aldığı arsaya yaptırdı. Hayalindeki gibi bir otel yaptırabilmek için 10 yıl iyi bir mimar aradığını belirten Etiler, “Muhafazakar insanlar, rahat edebilecekleri bir konsept bulamıyorlar. Biz bunu oluşturabilmek için çok çalıştık. Sonunda istediğimizi yaptırabildik.” diyor. Ninova Thermal Hotel Genel Müdür Yardımcısı Murat Baba da birçok otelde yerli turistlere gereken ilginin gösterilmediğini, kendilerinin bu anlayışı değiştirmeye çalıştığını ifade ediyor. Kadınlara özel kapalı termal havuzun bulunduğu otelde toplantı salonları da yer alıyor.

Ninova Thermal SPA & Hotel e girişinizi yaptığınızda, ferah ortamıyla, sağlığa önem veren konumuyla zengin oda seçenekleriyle doğanın içerisinde sağlıklı yaşamın anlayışını tüm detaylarla sizlere hissettirecektir.

Ninova Thermal SPA & Hotel sahip olduğu 103 odasında 4 farklı kategoride suit, family, corner, corner suit, handicapped odaları ile farklı bütçelerde konaklama imkanı sunuyor. Otelin sahip olduğu oda yelpazesi ile 3 ve 4 kişinin konaklamasına imkan sağlayan connection aile odası bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments