Dedeman Yeni Markasını Açıkladı

0
412

 

Dedeman Şirketler Grubu

Dedaman Hotels&Resorts International Üst Yöneticisi Tamer Yörükoğlu, konuyla ilgili iblgi verirken yeni markaları dedeman Park’ın önümüzdeki günlerde tanıtacaklarını söyledi.

Tamer Yörükoğlu, Dedeman’ın yeni döneme ilişkin grubun hedeflerini anlatan Yörükoüğlu, şunları söyledi: “2012 yılında biz bir alt markanın lansmanını yapacağız. Dedeman Park adı altında işadamlarına yönelik bir otel zinciri açıyoruz. Bunun ilk otelini de mart ayı içerisinde Denizli’de açacağız. Moskova’da o zincirle ilgili geçen ay bir anlaşma imzaladık. O zinciri büyütmeyi düşünüyoruz. Önümüzdeki 5 sene içinde 15 otel olacak.”

Yörükoğlu, “Dedeman Park grubumuzun işadamlarına yönelik bir otel zinciri olacak” dedi. Yörükoğlu, grup bünyesindeki otel sayısının 19’a ulaştığını belirterek bunlardan ikisinin Bulgaristan’da, birinin de Özbekistan’da olduğunu bildirdi.

Tamer Yörükoğlu, Dedeman’ın yeni döneme ilişkin grubun hedeflerini anlatan Yörükoüğlu, şunları söyledi:”2012 yılında biz bir alt markanın lansmanını yapacağız. Dedeman Park adı altında işadamlarına yönelik bir otel zinciri açıyoruz. Bunun ilk otelini de mart ayı içerisinde Denizli’de açacağız. Moskova’da o zincirle ilgili geçen ay bir anlaşma imzaladık. O zinciri büyütmeyi düşünüyoruz. Önümüzdeki 5 sene içinde 15 otel olacak.”

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments