Anfaş Hotel Equipment // Uluslararası Konaklama Fuarı 2014

0
403

25. Uluslararası Konaklama,Ağırlama, İkram Sektörü Ekp. ve Dek. İhtisas Fuarı. 

Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları konusunda Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı buluşması Anfaş Hotel Equipment Fuarı, 22-25 Ocak 2014 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık yaptığı açıklamada, “Anfaş Hotel Equipment Fuarı 25’inci yılına ulaşmış olması sektörün 25 yılda nerden nereye geldiğinin güzel bir göstergesi. Konaklama ve ağırlama ekipmanları sektörümüzün uluslar arası rakipleri karşısında göstermiş olduğu bu başarı, ürün ve hizmet kalitesi Tütkiye turizmini direk etkilemektedir. 25 yıldır sektörün tüm paydaşlarını buluşturan en büyük ticari platform olan Anfaş Hotel Fuarı’nın bu başarıda büyük katkısı olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle 22 – 25 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenleyecek olduğumuz Anfaş Hotel Equipment Fuarı’na 25’inci yıl konseptiyle çok yoğun çalışmalarla hazırlanmaktayız” dedi.

Fuarda katılımcı ve ziyaretçiler için görüşme ve işbirliği bağlantılarını güçlendirecek “VIP İkili İş Görüşmesi” olanağı sunacaklarını belirten Çalık, “Bu görüşmelerde zincir otellerin ve büyük turizm işletmelerinin yöneticileri fuar katılımcıları ile ihtiyaçları doğrultusunda ve kendileri için ayrılan özel bir salonda VIP hizmet ile görüşme şansı yakalayacaklar” şeklinde konuştu. Anfaş Hotel Equipment Fuarı için bu yıl 24 ülkenin Turizm Bakanlarına ve sektöre davetler gönderildiğini ifade eden Çalık, “Anfaş Hotel Equipment Ticaret Müşavirleri ve ekibimiz tarafından yurtdışında çok geniş kapsamda tanıtılmaktadır. Ayrıca her yıl Ekonomi Bakanlığımız 25 in üzerinde ülkeden profesyonel ziyaretçilere alım heyeti programı düzenlemektedir” dedi.

Fuar Adı:  Anfaş Hotel Equipment

Fuar Açıklama: 25. Uluslararası Konaklama,Ağırlama,İkram Sektörü Ekp. ve Dek. İhtisas Fuarı

Açılış Tarihi :    22-Ocak-2014

Kapanış Tarihi: 25-Ocak-2014

Organizator : Anfaş, Antalya Fuarcılık A.Ş.

Telefon : 0242 462 20 00

Fax : 0242 462 19 90

Web Adresi : http://www.anfashotelequipment.com

Salon : HALL 4-5-6

Ziyaret Saatleri : 10:00-18:00

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments